Foto: se svolením Zouton/OnLeaks

První únik OnePlus 10 Pro přináší rendery a některé specifikace

V letošním roce jsme se poprvé po mnoha letech od společnosti OnePlus nedočkali nejnovější generace smartphonů s přívlastkem T. To ale samozřejmě neznamená, že tento čínský výrobce usnul na vavřínech. To ostatně potvrzuje i nejnovější únik pocházející od známého leakera OnLeaks, který zveřejnil rendery nejnovějšího telefonu OnePlus 10 Pro na serveru Zouton.

V červnu letošního roku přitom značky OnePlus a Oppo oznámily spolupráci (tzv. OnePlus 2.0). A ačkoli obě společnosti spadají pod stejný čínský korporát BBK Electronics, dosud se tvářily jako na sobě nezávislé a samostatné. Prvním „společným“ produktem má přitom být právě nejnovější řada telefonů OnePlus 10.

OnLeaks tvrdí, že rendery vytvořil na základě raného prototypu telefonu, stávající podoba by však měla do velké míry kopírovat finální podobu OnePlus 10 Pro. Na snímcích si můžeme prohlédnout zadní modul fotoaparátu, který stejně jako Samsungu Galaxy S21 kopíruje hranu telefonu. Dále si můžeme všimnout toho, že modul fotoaparátu budou tvořit tři snímače s LED bleskem. Primární senzor by se měl pochlubit rozlišením 64 megapixelů.

Známe také některé specifikace chystaného smartphonu, ačkoli jde stále o předběžné spekulace a samozřejmě se nemusí jednat o přesné údaje. Nicméně podle úniku by měl být OnePlus 10 Pro vybaven 6,7palcovým displejem s rozlišením 120 Hz a 1440p. Jeho rozměry by měly být: 163,2 mm x 73,6 mm x 8,7 mm. Telefon by měl nabídnout baterii s kapacitou 5 000 mAh.

Lze očekávat, že se brzy dočkáme dalších úniků, které jistě přinesou zajímavé informace.

Zdroj: pocketnow.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.