PUBG Mobile slaví první narozeniny výročními odměnami

PUBG Mobile slaví první narozeniny a při této příležitosti tvůrci ze studia Tencent Games vydávají update 0.11.5 přinášející výroční odměny. Hráči mohou v lokaci Spawn Island např. zapalovat ohňostroje, nacházet náhodně se objevující dorty s překvapením nebo po zápasech otevírat bedny s výročními odměnami. Tvůrci nicméně neprozradili, na jaké odměny se hráči mohou těšit, na to si budou muset přijít sami.

Kromě toho aktualizace do hry přidává tříkolý autobus s názvem Tukshai, který na mapě Sanhok nahrazuje vozidla Jeep, Dacia a Mini Bus. Hráčům je také k dispozici (konkrétně na mapě Vikendi) nová útočná puška G36C, která zde nahrazuje pušku SCAR-L. Mapy Erangel a Miramar se zase dočkaly dynamické změny počasí.

Update rovněž přichází se dvěma předplatitelskými plány – Prime a Prime Plus, které budou dostupné začátkem dubna. Oba přinesou body do sezónní kampaně Royale Pass, denní 80% slevy na bedny a další benefity. V tuto chvíli nicméně není jasné, kolik si za ně tvůrci budou účtovat.

V neposlední řadě aktualizace mění podobu Royale Passu. V nové 6. sezoně kampaň nabídne více bodů za týdenní výzvy a umožní hráčům prohlížet si umístění přátel i regionů v minulých žebříčcích.

 

Zdroj: androidauthority.com