Foto: se svolením Razer

Razer představil nová bezdrátová sluchátka s ANC pro Xbox a PlayStation

Poslední verze sluchátek Hammerhead společnosti Razer je kompatibilní jak se systémem Xbox, tak PlayStation. Tím se společnost výrazně odlišila od konkurence. Pro uživatele, kteří dbají také na design, je skvělou zprávou, že Razer nabídne dvě barevné verze sluchátek Hammerhead HyperSpeed – bílo-modrou verzi pro PlayStation a černo-zelenou pro Xbox.

Novinka je vybavena světelnými efekty Chroma RGB. Sluchátka disponují také audio vysílačem USB-Cadaptérem na USB-A, protože konzole Series X/S nemají port USB-C.

Jak se dalo předpokládat, každá verze řeší připojení trochu jinak, ale obě podporují bezdrátové připojení 2,4 GHz a Bluetooth 5.2 pro párování s mobilními zařízeními. Will Powers, vedoucí PR oddělení společnosti Razer, uvedl, že verze pro Xbox je oproti verzi pro PS variabilnější, jelikož ji lze použít pro obě zařízení. Verzi pro PlayStation lze naopak použít pouze s PS (a nikoli pro Xbox), přestože ji pořídíte za stejnou cenu.

Razer slibuje, že audio vysílač USB-C HyperSpeed zajistí nízkou latenci zvuku (v rozmezí 25–35 ms) a že s nabíjecím pouzdrem uživatelé získají až 30 hodin výdrže. Bez pouzdra sluchátka vydrží na jedno nabití asi osm hodin. Hammerhead HyperSpeed jsou vybavena dvěma mikrofony s funkcí potlačení okolního hluku (ANC).

Tato bezdrátová herní sluchátka se na trh dostanou již v průběhu listopadu a stát budou 149,99 dolarů.

Zdroj: theverge.com