Foto použito se svolením společnosti Realme

Realme přivádí do ČR Narzo 30 5G, dostupný telefon pro mladé hráče

Realme se pyšní statusem nejrychleji rostoucí značky smartphonů na světě. Její strategie je především v nabídce vyššího hardwaru nebo konkrétních funkcí v nižších cenových třídách. Její vlajková loď Realme GT například nabízí cenově nedostupnější výbavu procesorem Snapdragon 888. Nyní značka představuje novinku Narzo 30 5G, velmi dobře vybavený telefon spadající svou cenovkou do nižší střední třídy.

Jedná se o mobilní řadu, která cílí především na generaci Z, tedy mladší uživatele, kteří hledají cenově dostupné telefony, na kterých si budou moci hrát a které budou vyhovovat jejich životnímu stylu. Hlavními lákadly modelu Narzo 30 5G tak jsou mobilní procesor Dimensity 700 5G, displej s obnovovací frekvencí 90 Hz a baterie s kapacitou 5 000 mAh, která by měla zajistit přístroji dlouhou výdrž. To vše v kombinaci s cenovkou 5 200 Kč. Do 8. srpna je navíc možné telefon v rámci zaváděcí akce získat se slevou 500 Kč.

Procesor Dimensity 700 je vyráběn 7nm výrobní technologií, ta by měla dle výrobce přinést vyšší výkon na jedné straně a nižší spotřebu na straně druhé. Vyšší výdrži baterie, respektive delšímu reálnému času používání by měla pomoci i chytrá funkce přepínání mezi sítěmi 5G a méně náročnějšími 4G sítěmi.

Telefonu nechybí ani trojitý fotoaparát. Hlavní senzor má rozlišení 48 megapixelů a doplňuje jej dvojice dvoumegapixelových snímačů, které jsou ale spíše doplňkem. Potěší také trojitý slot na karty (2x SIM + MicroSD), který nebude nutit uživatele k žádnému kompromisu.

Zdroj: tisková zpráva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.