Zdroj: youtube.com

Remaster Need for Speed: Hot Pursuit vyjde již v listopadu

Jeden z nejoblíbenějších dílů videoherní série Need for Speed: Hot Pursuit se brzy dočká své remasterované verze. Hráči si ji budou moci zahrát na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One již od 6. listopadu, pro Nintendo Switch vyjde 13. listopadu. Need for Speed se tak zařadí po bok poměrně dlouhé řady populárních herních titulů, které se letos dočkaly svého remasteru nebo remaku (jmenovat můžeme například skvělý remake Mafie nebo o poznání horší remaster Crysis).

Původní hra Need for Speed: Hot Pursuit, v níž nechybí drahá silná auta, vysoká rychlost a potyčky s policejními hlídkami, vyšla v roce 2010. Nyní se dočká zejména vizuálního upgradu, který bude pochopitelně ze všech změn nejvýraznější. Čekají nás zejména vylepšené textury a propracované efekty, přičemž budou zachovány všechny DLC. Hra bude nově podporovat také multiplatformní multiplayer, což znamená, že si ji budete moci zahrát s přáteli bez ohledu na to, jaký typ platformy vlastní. Zpět je také aplikace Autolog, která umožňuje sledovat hráčův postup i srovnání s ostatními hráči.

Podle typu platformy bude možné hru spustit při různých hodnotách snímkové frekvence, a to dokonce i ve 4K. Na PlayStationu 4, Xboxu One a Nintendu Switch hra poběží v rozlišení FullHD (1080p) při rychlosti 30 snímků za sekundu, zatímco majitelé PlayStationu 4 Pro a Xboxu One X si mohou vybrat mezi režimem FullHD při 60 FPS či 4K při 30 FPS. A na PC bude možné hru spustit dokonce ve 4K při 60 FPS.

Remaster Need for Speed: Hot Pursuit bude stát 39,99 dolarů na PS4, Xbox One a Nintendo Switch a 29,99 dolarů na Steamu a Originu.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.