Foto: se svolením Capcom

Resident Evil Village pro iPhone vyjde již 30. října

Společnost Capcom v tichosti odhalila datum vydání hry Resident Evil Village pro iOS a iPadOS. Majitelé jablečných zařízení se dočkají již brzy, a to 30. října. Tato informace se objevila na oficiální stránce. Co se týče remaku Resident Evil 4 pro iOS, přesné datum vydání prozatím oznámeno nebylo a u tohoto titulu zůstává uveden pouze rok vydání 2023, dočkat bychom se ho proto měli ještě letos.

V minulém týdnu bylo zveřejněno video, které ukazovalo, jak bude vypadat hra Village na iPhonu 15 Pro. Zdálo se, že hra běží na stejné úrovni, jakou lze očekávat od špičkového přenosného herního hardwaru, jako je například Steam Deck. Hry budou kompatibilní s iPady poháněnými čipy M1 a M2. Poběží však pouze na iPhonech 15 Pro a 15 Pro Max.

Nejnovější přírůstek do pokračující série survival hororů od Capcomu byl spolu s remakem Resident Evil 4, Death Stranding, Assassin’s Creed Mirage a The Division Resurgence součástí akce Apple iPhone 15. Apple hry využil k předvedení schopností nového šestijádrového grafického procesoru telefonů iPhone 15 Pro a Pro Max.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.