Foto: se svolením Psyonix

Rocket League Sideswipe pro iOS a Android je zdarma dostupná pro hráče na celém světě

Populární hra Rocket League má svoji mobilní verzi – Rocket League Sideswipe pro iOS i Android. Tato 2D verze oblíbené hry byla představena již na začátku letošního roku, nicméně až nyní se stala dostupnou pro uživatele po celém světě.

Podobně jako v původní verzi hry, i ve Sideswipe si užijete fotbal s auty, nicméně místo 3D pohledu hráče čeká pouze 2D pohled. Zahrát si můžete buď sólo, nebo v týmu s přáteli v zápasech dva proti dvěma.

Pochopitelně muselo být upraveno i ovládání. Rocket League Sideswip proto využívá dotykového ovládání, které bylo navrženo tak, aby bylo snadné na zvládnutí i pro začátečníky. Nicméně pro pokročilé hráče jsou k dispozici i pokročilejší způsoby ovládání. Podobně jako originální verze, i mobilní varianta hry nabízí systém hodnocení a bohaté možnosti přizpůsobení aut podle vlastních preferencí.

Rocket League Sideswip pro mobilní zařízení je k dispozici zdarma, zájemci si však mohou zakoupit Rocket Pass. Díky němu získají přístup k celé řadě nových kosmetických doplňků, mezi něž patří například nejrůznější karoserie, rozšířené možnosti úpravy vozidla, prémiové bannery či XP Boosty.

Novinka se do velké míry podobá originální verzi, jen s tím rozdílem, že je přizpůsobena pro jednodušší hraní na mobilních zařízeních. Na trailer se můžete podívat ve videu na konci tohoto článku.

Hra byla spuštěna již před sezónou v Oceánii, aby se vychytaly případné chyby, nyní je však k dispozici všem v obchodech App Store a Google Play.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.