Foto: Rockstar

Rockstar právě zveřejnil trailer na Grand Theft Auto VI

Společnost Rockstar zveřejnila trailer na Grand Theft Auto VI o den dříve, než se očekávalo. Podívat se na něj můžete zde:

Jak naznačil nedávný teaser obrázek a různé neoficiální zprávy, GTA VI se bude odehrávat v Leonidě, což je fiktivní verze Floridy. Velká část hry se poté bude odehrávat ve městě Vice City, což je v herní sérii GTA náhrada za Miami. To nebude poprvé, co hráči do Vice City zavítají – město mohli poprvé prozkoumat ve čtvrtém díle série Grand Theft Auto: Vice City, který vyšel v roce 2002 . Avšak vzhledem k tomu, že trailer obsahuje spoustu moderních technologií a dokonce i Instagramové živé vysílání, tak se zdá, že GTA VI bude hrou zasazenou v současnosti, spíše než v období 80. let, jako tomu bylo v případě Grand Theft Auto: Vice City.

Zdá se také, že hra bude mít poprvé v historii série hratelnou ženskou postavu. Mezi další zajímavosti traileru patří floridský bažinatý národní park Everglades, vzducholoď, divoká zvěř a samozřejmě striptýzový klub. V loňském roce došlo k úniku informací, kdy se na internetu objevilo 90 videí z testovacího verze GTA VI. Videa naznačovala, že se ve hře vrátíme do Vice City a že v ní budou dvě hratelné postavy.

Grand Theft Auto VI vyjde v roce 2025, tedy celých 12 let po GTA V.

Zdroj: www.engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.