Foto: se svolením EA

Rozšíření Lovestruck pro The Sims 4 přidává polyamorii a výrazně rozšiřuje možnosti randění

Pokud patříte mezi fanoušky The Sims, jistě vás potěší nový rozšiřující balíček Lovestruck pro hru The Sims 4, která tak dodává deset let starému pokračování šťávu tím, že z něj dělá plnohodnotný simulátor randění. Kromě polyamorie přidává DLC za 40 dolarů také herní seznamovací aplikaci, systém plánování schůzek, seznamky a seznamky pro nezadané a luxusní klub pro nezadané.

Rozšiřující balíček zavede vaše simíky do Ciudad Enamorada, města pro zamilované a ideálního místa pro všechny romantické schůzky. Postavy se mohou seznámit, flirtovat, zažít románek, nebo si dokonce pronajmout pokoj v Beso Rápido. Už nejsou omezeni monogamií, což vám umožňuje domlouvat si schůzky s tolika partnery, s kolika chcete.

Aplikace Cupid’s Corner umožňuje pořizovat selfie vašeho simíka, vytvořit si profil a nastavit preference kompatibilních partnerů. Potenciálně nejlepší partner se objeví na kartě Shody v aplikaci, kde je můžete klepnutím na srdíčko uložit a zahájit chat.

Plánovač rande umožňuje zvolit typ rande, místo konání, skupinové pozvánky, aktivity a cíle. Když se setkáte se svým protějškem na rande, můžete otestovat chemii hraním her, povídáním, společným obědem nebo intimnějším kontaktem. A co je nejdůležitější, EA přidala nové možnosti polibků, tanců a tři nová místa WooHoo. Rozšíření také přidává čtyři typy románků, které se budou lišit v závislosti na partnerech. Simíci si také mohou zvyšovat úroveň svých romantických dovedností.

Zastoupení Simíků se od dob vzniku základní hry výrazně vyvinulo. V roce 2016 EA přidala přizpůsobení pohlaví a o tři roky později obsah s tématikou Pride. Možnost změnit sexuální orientaci simíka se objevila před dvěma lety, nedlouho poté, co EA zařadila možnost přizpůsobení zájmena.

Rozšíření Lovestruck pro hru The Sims 4 stojí 40 dolarů a na trh se dostane 25. července.

Zdroj: engadget.com