Foto: se svolením Spry Fox

Roztomilá hra Cozy Grove: Camp Spirit od Netflixu se v červnu dostane na Android a iOS

Netflix brzy rozšíří svoji řadu mobilních her – nejnovějším přírůstem bude Cozy Grove: Camp Spirit, pokračování hry Cozy Grove z roku 2021 ve stylu Animal Crossing, které dorazí na Android a iOS 25. června.

Pokračování Cozy Grove je první hrou od vývojářského studia Spry Fox od roku 2022, kdy Netflix toto studio koupil. Hráče čeká vylepšování medvědího strašidelného ostrova. Vývojáři pokračování popisují jako srdceryvné dobrodružství, ve kterém na hráče čekají nové aktivity, nové příběhy duchů, noví chlupatí společníci s vlastními příběhy a schopnostmi a mnoho dalšího.

Portfolio mobilních her společnosti Netflix se prudce rozrůstá od roku 2017, a to díky hře vytvořené na základě úspěšného seriálu Stranger Things. Netflix má nyní seznam, který zahrnuje téměř stovku mobilních her. Cozy Grove: Camp Spirit bude třetí hrou od vlastního studia poté, co streamovací služba začala přebírat nezávislá studia, včetně Spry Fox, Night School Studio, Boss Fight Entertainment a Next Games. Buduje také studia v Helsinkách a Los Angeles, kde pracuje na AAA hře.

Ke hře se můžete předběžně zaregistrovat na Google Play a App Store a níže se podívat na trailer.

Zdroj: engadget.com