Samsung Galaxy S11 bude údajně podporovat natáčení videí v rozlišení 8K, mít 108MPx hlavní fotoaparát a displej s poměrem stran 20:9

Do éteru pronikly nové neoficiální informace o příští vlajkové řadě Samsungu Galaxy S11. Podle nich bude podporovat nahrávání videí v rozlišení 8K a disponovat displejem s poměrem stran 20:9 (minimálně jeden model). Potvrzují také předešlé „leaky“, které hovoří o hlavním fotoaparátu s rozlišením 108 MPx.

   Nové neoficiální zprávy se také zmiňují o některých zajímavých funkcích v aplikaci fotoaparátu. Jednou z nich je režim Director’s View, který prý umožní zaostřit na určitý subjekt a vybrat, kdo bude v detailním záběru.

   Další funkcí by měl být mód Night Hyperlapse, o kterém informace webu XDA Developers říká jen to, že k jeho použití bude třeba držet telefon nehybný. Pravděpodobně však režim nabídne při fotografování v noci snímky s vyšším jasem a sníženým šumem.

   Aplikace by také měla disponovat funkcí Vertical Panoramas, která podle všeho usnadní fotografování mrakodrapů a jiných vysokých objektů, nebo funkcí Custom Filters, která by měla umožnit ukládat snímky z galerie jako filtr pro budoucí fotografie. 

   Podle dřívějších neoficiálních zpráv se řada bude skládat ze tří modelů – S11, S11+ a S11e, které prý budou dostupné v pěti variantách. Měly by disponovat úhlopříčkami 6,7, 6,9 a 6,2 či 6,4 palců a být poháněny novým vlajkovým čipsetem Samsungu Exynos 990 (více o údajných specifikacích telefonů jsme psali zde).

   Řada by měla být uvedena na scénu na veletrhu MWC 2020, konajícím se koncem února, a do prodeje by mohla vstoupit následující měsíc.

Zdroj: xda-developers.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.