Foto: se svolením MySmartPrice

Samsung Galaxy Z Flip 5 bude mít nezvykle velký sekundární displej

Na další akci Samsung Unpacked bude pravděpodobně představen nový telefon Galaxy Z Flip, který se od ostatních zařízení odlišuje výrazně větším sekundárním displejem. Údajný marketingový render sdílený společností MySmartPrice ukazuje telefon se sekundárním displejem, který zakrývá většinu přední části zařízení (v překlopeném stavu).

Společnost MySmartPrice se nepodělila o velikost krycího displeje, ale soudě podle renderu je výrazně větší než 1,9palcový displej, který se nachází na modelu Z Flip 4. Navíc se zdá, že Samsung našel elegantnější způsob, jak vytvarovat displej kolem pole hlavního fotoaparátu Z Flip 5, než to udělala Motorola u modelu Razr+.

Větší sekundární displej by samozřejmě usnadnil pořizování selfie fotografií hlavním fotoaparátem, ale má i několik potenciálních nevýhod: Větší displej samozřejmě negativně ovlivní výdrž baterie modelu Z Flip 5 (pokud Samsung nevybaví telefon baterií s vyšší kapacitou), není tak atraktivní jako malý displej a navíc může být rušivý (oproti menšímu displeji, na kterém se zobrazují jen nejdůležitější informace).

Očekává se, že společnost Samsung představí model Galaxy Z Flip 5 spolu s modelem Galaxy Z Fold 5 koncem července.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.