Zdroj: letsgodigital.org

Samsung Galaxy Z Fold 3 bude jedinečný telefon, pravděpodobně nabídne selfie kameru pod displejem a podporu S-Pen

Samsung nás v příštím roce překvapí jedinečným hybridním zařízením Galaxy Z Fold 3, o němž se vášnivě debatuje už nyní. Mělo by jít o opravdu odvážný model, podle dosavadních informací totiž bude mít skutečně co nabídnout. Promyšlený skládací displej totiž opravdu nebude to jediné, kromě něj si budoucí majitelé mohou brousit zuby jak na selfie kameru pod displejem, tak i podporu stylusu S-Pen.

Ačkoli se spekulovalo o tom, že telefonu Galaxy Z Fold 3 se dočkáme až koncem roku 2021, k jeho uvedení na trh by mohlo dojít mnohem dříve, a to již v červnu následujícího roku. Tyto zprávy pocházejí z prestižního korejského deníku Aju News. Stejný zdroj informuje právě i o možné podpoře S-Pen a selfie kameře pod displejem. Samsung by se prý také mohl již brzy vrhnout na masovou výrobu.

Proslýchá se také, že tento model by mohl nahradit řadu Galaxy Note. Zdá se totiž, že společnost Samsung toto řadu ukončí právě proto, že přinesla podporu pro stylus pro své vlajkové telefony Galaxy S a pravděpodobně právě i Samsung Galaxy Z Fold 3.

Samsung však prý při vývoji této novinky zažil horké chvilky, protože pero S-Pen vyžaduje speciální ochrannou vrstvu na displeji, která brání poškrábání. Což je také důvod, proč Samsung tak dlouho „čekal“ a tuto podporu nenabídl u prvních dvou generací Galaxy Fold. Přestože právě ultratenké sklo, které najdeme u druhé generace (Galaxy Z Fold 2) umožnilo nabídnout podporu stylusu u třetí generace.

Ať už je to jakkoli, jisté je jedno – Galaxy Z Fold 3 rozhodně nebude jen tak ledajaký telefon.

Zdroj: pocketnow.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.