Foto: se svolením Samsung

Samsung oznámil datum MWC 2022, bude se konat již za deset dní

Ačkoli je to jen několik dní, co Samsung představil řadu Galaxy S22 a Tab S8, již oznámil další akci. Konkrétně MWC Event 2022, který začne 27. února v 19:00 hodin středoevropského času. Přenos celé události bude dostupný na YouTube kanálu této jihokorejské společnosti.

V tiskové zprávě Samsung uvedl, že „společnost Samsung Electronics opět nově definuje budoucnost toho, jak pracujeme a jak se učíme. Připojte se 27. února k události Samsung Galaxy Mobile World Congress (MWC) 2022 a podívejte se, proč je společnost Samsung lídrem v oblasti nových zážitků.“

Jde o dosti obecné prohlášení, je proto těžké odhadnout, co si pro nás Samsung na akci MWC připravil. Oficiální upoutávka ukazuje řadu zařízení, včetně skládacích zařízení, telefonů, tabletů a hodinek. Je navíc možné, že Samsung představí také své nové notebooky. Loni byla ve stejném termínu oznámena například řada Galaxy Book Pro, tudíž je pravděpodobné, že by Samsung mohl připravovat aktualizaci i pro ni. Kromě toho společnost nedávno oznámila svůj nový smartphone a skládací telefon, takže se očekávají nová zařízení i v tomto segmentu.

Vše se ale dozvíme již za deset dní. Již nyní však můžeme s jistotou říci, že se máme na co těšit. Samsung do letošního roku skočil doslova po hlavě a své fanoušky šetřit nebude.

Zdroj: pocketnow.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.