Foto: Samsung

Samsung pravděpodobně pracuje na druhé generaci Galaxy Buds

Dosud společnost Samsung uvedla na trh celkem čtyři modely bezdrátových sluchátek. Tato řada konkrétně sesedává z: Galaxy Buds, Galaxy Buds+, Galaxy Buds Live a Galaxy Buds Pro. Nyní se ale zdá, že společnost pracuje již na druhé generaci Galaxy Buds, což mimo jiné znamená také to, že by brzy mohla ukončit prodej původních Galaxy Buds, které se v současné době prodávají zhruba za 2 500 korun a jež byly vydány v roce 2019. Velmi pravděpodobně by ale mohlo dojít také k ukončení prodeje modelu Galaxy Buds+ z loňského roku.

To, že Samsung pravděpodobně pracuje na Galaxy Buds 2, zjistil server Android Police ze souborů APK aplikace Galaxy Wearable. Novinka by měla nést označení „Berry“ (tedy „Bobule“) a podle názvu by mělo skutečně jít o nástupce původních Galaxy Buds. Víme také, že tato nová sluchátka by se měla umět připojit k více zařízením najednou.

O chystané novince toho však (kromě výše uvedeného) nic nevíme. Každopádně můžeme očekávat, že ji Samsung do konce tohoto roku s velkou pravděpodobností oficiálně představí. Možnou variantou by bylo také uvedení spolu s novým telefonem Galaxy Z Fold 3.

Ačkoli stávající Galaxy Buds+ mají téměř všechny funkce, které mohou uživatelé od cenově dostupného zařízení požadovat, přeci jen by bylo skvělé, kdyby Samsung v rámci druhé generace překvapil funkcemi, mezi něž patří zejména je Bluetooth 5.2 s LE Audio (což je nový standard bezdrátového přenosu zvuku), vícebodové připojení, vyšší kvalita zvuku při volání a lepší odolnost proti vodě.

Zdroj: sammobile.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.