Samsung představí dvojitou bezdrátovou nabíječku

Bezdrátové nabíjení je vlastnost, kterou mají v současnosti telefony a zařízení té nejvyšší třídy a nejvyšší třídu a kvalitu musí mít i samotné nabíječky. Společnost Samsung, která 9. srpna odhalí svůj nový telefon z řady Note, chystá na tuto akci zřejmě další překvapení, podle informací, které unikly na internet, se dočkáme originální nabíječky, schopné nabíjet dvě zařízení najednou.

Nabíječka, pojmenovaná poněkud neoriginálně Wireless Charger Duo, by měla zvládat plnohodnotné nabíjení dvou telefonů, nebo telefonu a chytrých hodinek zároveň. Obě nabíjecí místa navíc podporují systém bezdrátového rychlého nabíjení.

Nabíječka bude zřejmě uvedena na trh společně s nový telefonem Note, který by podle předpokladů měl mít velikou baterii s kapacitou 4 000 mAh. Její kapacita by za normálních okolností vyžadovala dlouhé nabíjení a právě to by mohla zlepšit nová nabíječka.

Samsung by vydáním této nabíječky mohl získat výhodu oproti největší konkurenci, společnosti Apple. Ten se chystá představit svoji bezdrátovou nabíjecí stanici v září v rámci své každoroční představovací akce. Samsung by jej tedy mohl svým vlastním zařízením o několik týdnů předběhnout.

Na to, co všechno si pro nás Samsung přichystal, stejně jako na potvrzení předpokládaných technologických vlastností si budeme muset počkat do 9. srpna, jak naznačují předpoklady, máme se skutečně na co těšit.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.