Zdroj: se svolením Dr. Denim

Samsung představil speciální edici džínů pouze pro Galaxy Z Flip 3

K rozhodně netradičnímu reklamnímu tahu se rozhodla společnost Samsung. Samsung Australia ve spolupráci se společností Dr. Denim, která se specializuje na výrobu džínů, představil pár džínů z limitované edice Z Flip Pocket Denim. Zajímavostí těchto kalhot je přitom skutečnost, že postrádají obvyklé kapsy (ty jsou sešité velkým „Z“) a místo toho nabízejí pouze jedinou kapsu, která je speciálně určena pro uložení telefonu Galaxy Z Flip 3.

Jak jsme již řekli v úvodu, jde o nezvyklou propagaci tohoto nového skládacího telefonu. Nicméně společnost Samsung oklikou tvrdí, že by se nový styl mohl stát „dalším velkým trendem“ v oblasti módy. Podle vyjádření společnosti absence většiny kapes pomáhá „zvýraznit nohy“, díky čemuž figura vypadá celkově lépe. Jisté je však to, že jde zejména jen o marketingový trik.

Nicméně limitovaná edice Z Flip Pocket Denim čítá pouze 450 párů těchto džínů, a to jak v dámském, tak v pánském provedení. Prodávají se rovnou se smartphonem – za džíny i Galaxy Z Flip 3 zájemce zaplatí 1 112 dolarů (tedy zhruba 26 tisíc korun, což je běžná cena samotného telefonu).

Je ale otázkou, kolik zájemců o nový módní kousek skutečně bude. Přeci jen jde o poměrně nepraktické kalhoty – zkrátka proto, že klíče nebo třeba peněženku si do přední kapsy jednoduše nedáte. A kromě toho telefon z přední kapsy do velké míry čouhá, což může nejen lákat zloděje, ale také hrozí, že jej snáze ztratíte.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.