Samsung představil zátěžové testy telefonů Galaxy F, ty v něm dělají sklapovačky

U svého největšího současného klenotu, telefonu Galaxy F nás nechává Samsung doslova namlsat. O jeho existenci reálně víme už od listopadu (tedy pět měsíců), kdy se poprvé mihl na veřejnosti v rukou ředitele Samsungu, oficiálně byl představen v únoru na show před MWC avšak v ruce jej kromě zaměstnanců Samsungu doposud nikdo neměl.

Nyní se největší světový výrobce mobilních telefonů rozhodl, prozradit nám o své novince něco více a sdílel zajímavé video zátěžových testů. A ty se netýkají ničeho jiného než skládacího mechanismu a ohebného displeje. Někde na světě (pravděpodobně v Jižní Koreji) existuje místo, kde několik robotů zavírají a otevírají telefony Galaxy F.

Ve videu nazvaném Galaxy Fold´s Folding Test si můžeme vychutnat symetrii a detaily novinky, stejně jako si jej lépe představit jako celek. Ačkoliv je video poměrně krátké dává přesnou odpověď na to, co znamená a jak probíhá skládání telefonu.

Samsung už dříve slíbil, že garantuje minimálně 200 000 otevření a zavření telefonu, což za předpokladu, že by uživatel otevřel svůj telefon stokrát denně, garantuje jeho životnost v tomto ohledu na více než pět let používání.

Až si s telefonem dostatečně pohrají roboti, půjčí jej také lidským uživatelům. To by se mělo stát při oficiálním vydání, jež je naplánované na 26. dubna. Cena novinky bude 1980 dolarů.

Zdroj: theverge.com