Samsung přináší na chytré televize Steam Link a nabízí bezplatnou službu TIDAL Hi-Fi pro nový soundbar

Společnost Samsung přichystala pro zákazníky dvě zajímavé novinky. Chytré televize od jihokorejského výrobce budou podporovat herní aplikaci Steam Link od Valve a k novému soundbaru řady Sound+ poskytuje od 16. října novým zákazníkům službu TIDAL Hi-Fi na tři měsíce zdarma.

Aplikace Steam Link funguje na všech chytrých televizorech vyrobených v roce 2016 a 2017 včetně nové řady QLED TV. Samsung je prvním výrobcem, na jehož televizích je aplikace dostupná. Díky ní si budou moci uživatelé vychutnat hraní počítačových her na velké obrazovce, jak to znají konzoloví hráči. Do televizorů nebude nutné připojovat zařízení stejného názvu, nová technologie na nich umožní po stažení aplikace z platformy Smart Hub hry streamovat. Aplikace je nyní k dispozici v 55 zemích světa, přičemž dříve byla její funkčnost omezena pouze na USA. U modelů z letošního roku podporuje streamování v rozlišení 4K.

Druhá novinka spadá do oblasti zákaznických služeb. Ke každému novému soundbaru dostanou zákazníci na 3 měsíce zdarma službu TIDAL Hi-Fi v hodnotě 990 Kč a budou si tak moci vychutnat zvuk ve studiové kvalitě. Soundbary Sound+ s označením HW-MSxxx podporují High-Res Audio (96 KHz, 24 bitů) a různé moderní audio funkce, např. Distortion cancelling pro detailní basy nebo Wide range tweeter pro širší pokrytí prostoru zvukem.

Streamovací služba TIDAL nabízí přístup k více než 46 milionům skladeb, 190 000 videí včetně exkluzivních nahrávek, a to bez jediné reklamy. Dále se mohou uživatelé těšit na bezdrátovou kvalitu nahrávek v kvalitě CD, podporu nejnovějšího formátu MQA (96KHz, 24 bitů), off-line režim nebo import stávajících playlistů.

Akce platí do 31. ledna příštího roku. Získat přístup ke službě TIDAL Hi-Fi je pro nového zákazníka snadné. Stačí, aby do 14 dnů odeslal kopii účtenky a sériové číslo zakoupeného produktu na e-mailovou adresu tidal.promo@samsung.com. Po ověření registrace obdrží po dvou týdnech voucher, který si promění on-line na stránce http://TIDAL.com/redeem. Potom může bez omezení 3 měsíce využívat exkluzivní obsah služby.