Samsung údajně chystá druhý telefon se skládacím displejem, nabídne véčkovou konstrukci

Pravděpodobně už jen dny zbývají do vydání skládacího mobilního telefonu Galaxy Fold z dílny korejské společnosti Samsung. Je možné, že se přesné datum jeho uvedení na trh dozvíme v rámci programu, který si společnost Samsung připravila v rámci veletrhu IFA.

Technické specifikace Samsungu F nejsou žádným překvapením, protože jej Samsung uvedl už letos na jaře. Avšak jak se zdá modelem F snaha společnosti Samsung na poli rozkládacích telefonů nekončí. Podle informací agentury Bloomberg totiž Samsung chystá nový, zatím neohlášený telefon s rozkládacím displejem. Ten by měl překonat některé neduhy svého předchůdce (být tenčí) a také cenově dostupnější.

Rozdíl by měl být především v tom, že by se nemělo jednat o kombinaci telefonu a tabletu, jako je tomu v případě modelu Galaxy F, ale o telefon s véčkovou konstrukcí, který by měl v zavřené formě čtvercový tvar. Hlavní displej by měl být skrytý uvnitř telefonu a měl by mít úhlopříčku 6,7 palce. Podle popisu, který Bloomberg poskytl, by tak byl telefon podobný chystané reinkarnaci modelu Motorola RAZR.

Samsung na novém telefonu spolupracuje s americkým návrhářem Thomem Brownem. To by naznačovalo, že vizuální stránka zařízení bude pro společnost klíčová. Bloomberg to komentuje tak, že telefon se bude snažit oslovit širší řady zákazníků, kteří mají rádi luxus a kvalitní design, a nejen milovníky vyspělých technologií.

Zdroj: bloomberg.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.