Zdroj: Ben Geskin

Samsung v náznacích potvrzuje, že se v srpnu dočkáme nového modelu Fold

Na pátého srpna se jistě těší mnoho fanoušků produktů společnosti Samsung, především tedy jejích mobilních telefonů. Na toto datum bylo stanoveno představení tradičního letního modelu Note a už dlouho se spekuluje o tom, že by tento telefon nemusel být na představení jediný. Samsung totiž už delší dobu v náznacích slibuje, že chystá druhou verzi svého otevíracího mobilního telefonu Fold. A poslední náznaky ze strany Samsungu to jen potvrzují.

Na sociálních sítích společnosti se totiž v souvislosti s připravovaným eventem objevila věta „A new look unfolds“, tedy „Rozevírá se nový vzhled“, což zní jako velmi jednoznačná narážka na vzhled telefonu i na přepracovaný design, jehož bychom se měli dočkat.

Díky únikům již víme, co by nám nový Samsung s ohebným displejem mohl přinést. Design se nebude měnit po stránce počtu a rozložení displejů. Opět bychom se tak měli dočkat telefonu s menším sekundárním displejem na vnější části těla (jeho úhlopříčka by měla narůst na 6,23 palců) a velkým primárním displejem ukrytým v těle telefonu s úhlopříčkou 7,7 palců. Oba displeje budu samozřejmě technologie Super AMOLED a větší z nich by navíc měl podporovat vyšší obnovovací frekvenci 120 Hz.

Z dalších informací víme, že v jádru telefonu bude čip Snapdragon 865+, čtečka otisků prstů bude umístěna na boku a integrovaná v tlačítku. Baterie bude (stejně jako v případě prvního modelu řady F) rozdělená na dvě a umístěná v obou polovinách telefonu.

Zdroj: gizbot.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.