Zdroj: tisková zpráva

Samsung začal na českém trhu prodávat ohebný telefon Galaxy Z Flip v 5G variantě

Letošní léto začalo pro milovníky nových technologií nejlépe jak mohlo – na několika místech v České republice začala fungovat 5G síť. Do budoucna by se navíc měla její infrastruktura čím dál více rozvíjet. Na to pochopitelně reagují i výrobci mobilních telefonů a to modely, které nebyly doposud na českém trhu dostupné.

A jednou z těchto novinek je také 5G verze skládacího telefonu Samsung Galaxy Z Flip. Ten by se měl v českých obchodech objevit na počátku srpna. „Společnost Samsung pokračuje v předávání výhod 5G do rukou uživatelů. Soustavně se snažíme, aby byla tato technologie dostupná co největšímu počtu lidí,“ řekl Dr. TM Roh, prezident a vedoucí oddělení mobilních komunikací v Samsung Electronics. „Jsme rádi, že jsme mohli do Galaxy Z Flip přidat novou generaci rychlosti a konektivity a rozšířit tak naše portfolio 5G zařízení, která pomáhají lidem dělat více toho, co mají rádi.“

Oproti původnímu modelu Galaxy Z, který Samsung představil v zimě, slibuje novinka vylepšené uživatelské prostředí. Do Výbavy přibyl režim Flex, který se aktivuje, když jsou vůči sobě obě poloviny telefonu v přibližně kolmé pozici. Obrazovka telefonu se v tu chvíli automaticky rozdělí na dvě 4palcové obrazovky. Některé aplikace jako je YouTube nebo fotoaparát mají pro toto postavení speciální mód. Samsung vylepšil také možnosti multitaskingu a běhu dvou aplikací zároveň.

Galaxy Z Flip 5G bude k dispozici v šedé (Mystic Gray) a bronzové (Mystic Bronze) barevné variantě a jeho cena bude 42 999 Kč.

Zdroj: tisková zpráva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.