Zdroj: Společnost Samsung

Samsung začal prodávat skládací telefon Samsung Galaxy Z

Jeden z nejočekávanějších telefonů začátku roku 2020 Samsung Galaxy Z vstupuje na český trh. Od pátku naleznete tento telefon na pultech originální obchodů společnosti Samsung a u vybraných obchodních partnerů, a to ve dvou barevných variantách černé a fialové za doporučenou maloobchodní cenu 38 990 Kč.

U telefonů koupených v rámci oficiální distribuce garantuje Samsung nadstandardní služby. Zákazníci se nemusí bát mechanického poškození telefonu. V případě, že by k němu došlo, garantuje Samsung v rámci jednoročního pojištění úplnou záruku na poškození telefonu s maximální spoluúčastí majitele 2 799 Kč. Kromě toho nabízí Samsung bezplatné nalepení speciální krycí folie pro vyšší ochranu displeje. Tato služba je poskytována značkových prodejnách Samsung v Praze, Brně a Ostravě.

Se svou úhlopříčkou 6,7 placů není telefony Galaxy Z rozhodně malým přístrojem a hravě dorovnává současnou špičku, když se však přeloží, je z něj malý telefon, který se hravě ztratí v kapse. Skládací mechanismus i displej jsou dimenzovány tak, aby si hravě poradili s 200 000 cykly složení a rozložení.

Velký displej je zepředu doplněn menším stavovým displeje, který však může posloužit také při focení selfiese. Vedle něj se je hlavní fotoaparát, který má na poměry Samsungu „pouze“ dvě čočky. V jeho základu je však systém z loňské jedničky Galaxy Note 10 vylepšený celou řadou nových funkcí. Jednou z nich je Single Touch, která je schopná na jedno stisknutí zachytit až 14 různých fotografií a videí během krátkého časového okamžiku. Díky tomu nepropásne fotograf ten nejlepší moment.

Zdroj: tisková zpráva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.