Sencor uvádí na trh novou outdoorovou kameru Sencor 3CAM 4K50WRB

Společnost Sencor uvádí do obchodů novou akční venkovní kameru Sencor 3CAM 4K50WRB. Novinku ocení především milovníci outdoorových sportů, kteří mají při sportování venku strach, že si rozbijí svůj telefon nebo fotoaparát.

   Kompaktní kamera, postavená na výkonném čipsetu Ambarella A12, dokáže nahrávat videa v rozlišení 4K při 30 snímcích za sekundu a díky senzoru CMOS Sony 117 a šestivrstvé skleněné čočce se může pochlubit ostrým a vyváženým obrazem. Pro umocnění prožití momentu disponuje režimem vysokorychlostního snímání, který umožňuje natáčet zpomalené záběry v rozlišení 1080p při 120 fps a rozlišení 720p při 240 fps. Do vínku dostala i podporu režimu HDR a optickou stabilizaci obrazu.

   Při provozování vodních sportů nebo za nepříznivého počasí přijde vhod voděodolné pouzdro, s nímž lze kameru používat až do hloubky 60 m. Nechybí ani Wi-Fi modul pro snadné ukládání fotografií a videí do smartphonu či tabletu nebo Bluetooth, který umožní zařízení ovládat pomocí voděodolného dálkového ovládání.

   Ke kameře výrobce přibaluje náhradní baterie, uchycení na helmu či opasek, voděodolné pouzdro, dálkové ovládání a další příslušenství. Doporučená maloobchodní cena činí 5 999 Kč.

Fotogalerie: