Foto: se svolením Microsoft

Senua’s Saga: Hellblade II dorazí 21. května

Konečně bylo zveřejněno datum vydání pokračování hry Hellblade od studia Ninja Theory. Vyjde již 21. května 2024. Je to přitom už více než čtyři roky, co byla Senua’s Saga oznámena na předávání cen Game Awards 2019 společně s (tehdy next-gen) konzolí Xbox řady X od Microsoftu.

První hra série – Senua’s Sacrifice – se zaměřovala na cestu hlavní hrdinky do říše mrtvých a její boj s psychickými problémy. Hlavním tématem nového dílu bude Senuina cesta po Islandu, kde bude pátrat po Vikinzích, kteří přepadli její rodné město.

Podle Ninja Theory by hráči měli opět očekávat také prožitky výrazně ovlivněné psychickými problémy hlavní hrdinky, které byly základním těžištěm první hry. A nebudou chybět ani klasické souboje, tentokrát však na Islandu.

Senua’s Saga se objeví na Game Pass společnosti Microsoft pro konzole Xbox a PC hned první den. Pro ty, kteří službu Game Pass nemají, bude dostupné pouze digitální vydání za 50 dolarů. Uživatelé PC si ji budou moci zakoupit buď v obchodě Xbox, nebo ve službě Steam.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.