Foto: Amazon

Seriál na motivy Falloutu by se měl objevit na Prime Video už v roce 2024

Práce na televizním seriálu na motivy videohry Fallout stále pokračují. Společnost Amazon odhalila, že televizní seriál Fallout bude mít premiéru na Prime Video někdy v roce 2024, tedy více než tři roky poté, co poprvé oznámila, že na adaptaci pracuje s tvůrci Westworldu. Podle serveru GameSpot Todd Howard (ředitel společnosti Bethesda) a Phil Spencer (generální ředitel herní divize Microsoftu) údajně představili na veletrhu Gamescom krátkou upoutávku na chystaný seriál.

Krátký klip prý ukazoval jadernou explozi poblíž města připomínajícího Los Angeles, postavy procházející pustinou a ženu vystupující z bunkru Vault 33. Amazon krátce na to sdílel obrázek, který potvrdil, že Vault 33 se skutečně nachází v Los Angeles. V říjnu loňského roku zveřejnil Twitterový účet Prime Video X fotografii postav v oblecích Vault 33.

Společnost Bethesda při příležitosti prvního oznámení seriálu uvedla, že nad seriálovou adaptací její zaměstnanci přemýšleli už více než deset let. Schválená adaptace vytvořená Lisou Joy a Jonathanem Nolanem se nakonec ponese ve “vážném a drsném” tónu, ale bude obsahovat i “ironický humor” a “béčkové nukleární fantazie”.

Zdroj: www.engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.