Foto: se svolením OnePlus

Sluchátka OnePlus Buds Pro získala novou funkci, díky níž lze připojit až dvě Bluetooth zařízení najednou

Bezdrátová sluchátka OnePlus Buds Pro patří bezesporu mezi jedna z nejlepších pro uživatele Androidu. Nově navíc společnost OnePlus právě pro tento model zavádí novou funkci Dual Connection, která – jak již název napovídá – umožňuje připojit více zařízení najednou.

Novinku OnePlus oznámil v příspěvku na fóru. Zde mimo jiné uvedl také to, že nová funkce se již nyní zavádí pro všechny majitele sluchátek OnePlus Buds Pro, a to včetně těch, kteří nepoužívají smartphone OnePlus. Přičemž pro uživatele smartphonů značky OnePlus se funkce objeví prostřednictvím OTA v systému OxygenOS, ostatní uživatelé Androidu budou muset použít aplikaci HeyMelody, která je zodpovědná také za další funkce ANC v rámci sluchátek.

Po instalaci aktualizace budou moci uživatelé připojit sluchátka OnePlus Buds Pro až ke dvěma různým Bluetooth zařízením současně, a to samozřejmě včetně smartphonů, tabletů či počítačů. Skvělou zprávou je, že sluchátka umí automaticky přepínat mezi vstupy podle toho, odkud zvuk aktuálně přichází.

Po spárování sluchátek se dvěma Bluetooth zařízeními, je potřeba funkci Dual Connection povolit v nastavení sluchátek (jednoduše přejdete do nastavení Bluetooth, stisknete ozubené kolečko a vyberte možnost Headphones). Poté již můžete využívat k poslechu hudby obou připojených zařízení. Funkci můžete povolit také pomocí aplikace HeyMelody,

Sluchátka OnePlus Buds Pro jsou v současné době k dispozici zhruba za tři tisíce korun.

Zdroj: 9to5google.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.