Foto: Unsplash

Snap pracuje na placeném předplatném s názvem Snapchat Plus

Snapchat čeká další novinka – společnost Snap uvedla, že začala s interními testy nového předplatného nazvaného Snapchat Plus. Toto předplatné by uživatelům mělo poskytnout dřívější přístup k řadě funkcí a také další benefity.

Mluvčí Snapu Liz Markmanová novinku okomentovala nepříliš konkrétně takto: „Provádíme první interní testování Snapchat Plus, nové předplatitelské služby pro uživatele Snapchatu. Jsme nadšeni z možnosti sdílet s našimi předplatiteli exkluzivní, experimentální a předběžné funkce.“

Nicméně podle printscreenů a informací, které na Twitteru zveřejnil vývojář aplikace Alessandro Paluzzi, Snap testuje funkce pro Snapchat Plus, které zahrnují například také možnost připnout si jednoho ze svých přátel jako „Nejlepšího kamaráda číslo 1“, možnost změnit ikonu Snapchatu či možnost zjistit, kdo si vaše příběhy prohlíží. Paluzzi mimo to také uvedl, že cena za Snapchat Plus je v současné době stanovena na 4,59 eur měsíčně a 45,99 eur ročně (tedy zhruba 115 Kč měsíčně, resp. 1150 Kč ročně). Každopádně tato cena nemusí být konečná.

Když to shrneme, s předplatným Snapchat Plus mohou uživatelé získat tyto možnosti: připnout si přítele číslo 1, mít přístup k exkluzivním ikonám, zobrazit odznak na svém profilu, zjistit, kde se vaši přátelé nacházeli posledních 24 hodin, podívat se, kolik přátel zhlédlo váš příběh a další.

Snapchat přitom není zdaleka jedinou platformou pro zasílání zpráv, která pracuje s možností předplatného. Například také Telegram nedávno potvrdil, že pracuje na prémiovém předplatném, které by mělo být spuštěno koncem tohoto června letošního roku, podobně také Twitter spustil svou službu Blue koncem loňského roku.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.