Foto: Unsplash

Snapchat konečně umožní upravovat chaty

Snapchat se konečně připojí k většině konkurenčních aplikací pro zasílání zpráv a umožní uživatelům upravovat své chaty. Novinka, která by měla být zavedena již brzy, však bude zpočátku omezena pouze na předplatitele služby Snapchat+.

Nová funkce uživatelům Snapchatu umožní v pětiminutovém okně přeformulovat svou zprávu, opravit překlepy nebo jinak upravit svůj chat. Upravené zprávy budou označeny štítkem, že text byl změněn.

Společnost prozatím neuvedla, kdy by se funkce mohla rozšířit mezi všechny uživatele, nicméně Snap často přináší nové funkce nejprve do své předplacené služby. Společnost minulý týden oznámila, že počet předplatitelů služby Snapchat+ dosáhl 9 milionů.

Aplikace také přidává několik neexkluzivních funkcí, včetně aktualizovaných emoji reakcí pro chat, možnosti používat asistenta My AI k nastavování připomínek a oblečení generovaného umělou inteligencí pro Bitmoji. Snap také ukázal nový objektiv s umělou inteligencí, který přeměňuje selfie uživatelů na snímky s tematikou 90. let.

Zdroj: engadget.com