Foto: se svolením Sony

Sony chystá film Until Dawn

Sony pokračuje ve filmové adaptaci svých her – nyní je na řadě Until Dawn, interaktivní hororový titul z roku 2015, který vytvořilo studio Supermassive Games a vydalo Sony. Podle The Hollywood Reporter se režie adaptace ujme David F. Sandberg (Lights Out a filmy Shazam!). Scénáře, který původně napsal Blair Butler (The Invitation), se nově ujme Gary Dauberman, který se Sandbergem dříve pracoval na filmu Annabelle: Creation.

Until Dawn se zaměřuje na skupinu osmi mladých lidí, kteří se snaží přežít noc v nebezpečném horském útočišti. Hororová hra má rozvětvený příběh a v závislosti na rozhodnutích, která učiníte (nebo pokud selžete v quick-time eventech), se může stát, že některé z postav nepřežijí.

Vzhledem k tomu, že během noci může zahynout kterákoli z postav nebo všechny, existuje stovka možných konců hry, takže bude zajímavé sledovat, jakým směrem se Sandberg a Dauberman s adaptací vydají. Ve hře Until Dawn se objevilo několik významných herců, včetně Hayden Panettiere, Jordana Fishera a držitele Oscara Ramiho Maleka.

Společnost Sony již několik svých her adaptovala do filmové a televizní podoby, v posledních letech se objevily hrané verze her Uncharted, Gran Turismo, Twisted Metal a The Last of Us. Sony také připravuje adaptace her Ghost of Tsushima, Horizon: Zero Dawn, God of War a dalších.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.