Zdroj: Unsplash.com

Sony ohlásila představení nových her pro PlayStation, show se dočkáme 9. září

Kolem her na konzoli PlayStation je delší dobu poměrně ticho. Na akcích, jako byly E3 nebo Gamescom, jsme se dozvěděli o několika multiplatformních titulech, avšak show, kde by značka Sony představila své novinky, jsme se nedočkali. Nyní však Sony konečně ohlásila datum své předváděcí akce PlayStation Showcase, a to 9. září.

Sony slibuje, že celá akce bude trvat 40 minut a v jejím programu se dočkáme novinek přímo z portfolia značky Sony i mimo něj. Po hlavním streamu navíc budou následovat další informace od studií, která nebudou přímo jeho součástí.

Podle odborníků se zřejmě nedočkáme novinek o novém VR headsetu z dílny společnosti Sony. Ten dorazí nejdříve v průběhu příštího roku a ani to není jisté. Naopak bychom se mohli dozvědět novinky o avizovaných titulech, jako bylo pokračování God of War s podtitulem Ragnarok nebo již dříve ohlášená verze GTA V pro PlayStation 5. Tato hra by měla vyjít během listopadu a spolu s ní pravděpodobně i remastery starších dílů GTA 3, GTA Vice City a GTA San Andreas. Není také vyloučeno, že své nové projekty představí populární studio Naughty Dog.

Určité novinky bychom se mohli dozvědět také o systému samotné konzole PlayStation. Spekuluje se například o uvolnění možného rozšiřujícího slotu pro SSD disk, což je funkce dostupná zatím pouze v rámci betaverze.

Celá akce proběhne 9. září, tedy ve čtvrtek od 22:00 našeho času. Sledovat ji bude možné formou streamů.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.