Sony startuje svůj charitativní stream, který ukazuje jak dokáží hry pomoci

Předvánoční čas je období hektického shánění dárku, setkávání se s přáteli a také dobrých skutků. I proto k němu již tradičně patří gamingová charitativní akce PlayStation Charity Stream, pořádaná přímo zástupci Sony na českém trhu, a ani v letošním roce to nebude jiné.

Letošní program PlayStation Charity Stream startuje už dnes v 10:00 a poběží nepřetržitě více než 24 hodin. Ve dvou až tříhodinových herních oknech se vystřídá celkem 12 hráčů, kteří budou hrát své oblíbené tituly. Diváci tak budou mít možnost sledovat celé spektrum her. Starší tituly zastoupí například Bioshock s nímž celou akci odstartuje Mikoláš “Tukan” Tuček a chybět nebude ani Metal Gear Solid v podání Mazariniho. Novinky zastoupí především Jedi Fallen Order jehož si od 23:00 zahraje ArcadeBulls a chybět nebudou ani divácky vděčné multiplayerové akce PUBG nebo Fortnite. Kompletní program, v němž nechybí ani herec a zápasník MMA Jakub Štáfek naleznete v infografice pod článkem.

Jak už název napovídá, součástí akce je také sbírka na dobrou věc. Všichni protagonisté věnují hraní svůj volný čas a diváci mohou v letošním roce mohou přispívat na o.p.s. Dejme dětem šanci. K tomu bude možné využít platební systém PayPal nebo bankovní převod.

V loňském roce vynesl stream organizovaný společností Sony téměř půl milionu, jež putoval stejně jako letos do o.p.s. Dejme dětem šanci. Akce přilákala celkem 76 021 diváků z nichž více než 1000 přispělo na dobou věc. Společnost Sony by určitě v letošním roce ráda toto číslo překonala a pomoci v tom můžete i vy. Není nad to užít si trochu zábavy, jež jména v lineupu vystupujících nepochybně slibují a zároveň přispět na dobrou věc, tak jen do toho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.