Zdroj: blog.playstation.com

Sony zveřejnilo podmínky toho, jak bude fungovat přístup ke kolekci PlayStation Plus na PS5

Od vydání nové generace konzolí nás nedělí ani měsíc a Microsoft i Sony naplno rozjíždí marketingovou a informační kampaň. Jednou z důležitých otázek u obou nových konzolí je: „Budou na nich hráči mít co hrát poté, co si je koupí?“. Microsoft tento problém řeší jednoduše za pomocí programu Xbox Game Pass. Sony nabízí svůj program PlayStation Plus, ten nabízí každý měsíc novou hru. Sony navíc slibuje, že pro majitele PS5 zpřístupní speciální knihovnu her toho nejlepšího, co si hráči mohli vychutnat na stávající generaci konzolí.

Včera Sony zveřejnila podmínky této akce a ty jsou velice vstřícné. Tak jako každou poslední středu v měsíci Sony zveřejnila nové hry, které si účastníci PlayStationu Plus budou moci v listopadu zadarmo stáhnout do své knihovny. Jedná se o tituly Middle-earth: Shadow of War a Hollow Knight: Voidheart Edition pro PS4 a PS5, speciálně pro majitelé nové konzole pak bude k dispozici hříčka Bugsnax.

Všichni, kdo budou (nebo jsou) účastníky programu PlayStaion Plus, a koupí si novou konzoli, si bez dalších poplatků budou moci stáhnout libovolnou z více než dvaceti her, které slavily úspěch na PS4. Nabídka označená jako PlayStation Plus Collection bude obsahovat hity jako Fallout 4, God of War, Monster Hunter: World, Batman Arkham Knight nebo Bloodborne. Všechny tituly by měly být k dispozici při vydání konzole a měly by v nabídce zůstat zatím neupřesněnou dobu. Přístup k nim by se neměl zamknout po měsíci, jak je v případě her z PlayStation Plus zvykem.

Zdroj: blog.playstation.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.