Foto: Unsplash

Souboj Zuckerberg vs. Musk se nakonec nejspíš neuskuteční

Zdá se, že fanoušky netrpělivě očekávaný zápas v kleci mezi Markem Zuckerbergem a Elonem Muskem se nakonec nebude konat. Tuto zprávu přinesla agentura Reuters, která čerpá ze zvukové nahrávky, kterou exkluzivně získala a na níž Zuckerberg zaměstnancům Mety na firemní poradě ohledně nedávno spuštěného konkurenta Threads říká, že si není jistý, jestli to vyjde.

Nutno ale říci, že Zuckerberg ve skutečnosti neřekl, že se zápas ruší, ale jen, že je jeho realizace nepravděpodobná. Musk se k situaci prozatím nevyjádřil. Pravdou ale je, že zápas v kleci měl být jednou z nejvýraznějších událostí Las Vegas, přičemž dvojice miliardářů už zhruba měsíc chodí kolem horké kaše ohledně data a místa konání. Zuckerberg od začátku k zápasu přistupoval s velkou dávkou vážnosti, a Musk nakonec jeho výzvu přijal se slovy, že má skvělou techniku boje „mrož“, kdy si lehne na protivníka a nic nedělá.

Podle trenéra a legendy MMA Alexe Volkanovského se Zuckerberg zdál být připraven výzvu přijmout. A přestože Musk celou věc chápal spíše jako vtip, na zápas se přeci jen trochu připravoval tím, že přijal nabídku na trénink od šampiona UFC Georgese St-Pierra a absolvoval sparing s podcasterem Lexem Fridmanem. Také Dan White, prezident UFC, novinářům řekl, že jeho organizace je ochotna s realizací akce pomoci.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.