Foto: se svolením FromSoftware

Soundtrack ke hře Elden Ring je nyní dostupný na streamovacích platformách

Nejenže je Elden Ring od FromSoftware jednou z nejlepších her letošního roku, ale nabízí také jedinečný soundtrack. Tsukasa Saitoh, Shoi Miyazawa, Yuka Kitamura, Yoshimi Kudo a Tai Tomisawa vytvořili jedinečnou orchestrální hudbu, kterou si nyní můžete poslechnout samostatně, tedy aniž byste museli hrát hru.

Vydavatel Bandai Namco nahrál celý soundtrack Elden Ring, který obsahuje 67 skladeb, na téměř všechny streamovací služby. Soundtrack si můžete poslechnout mimo jiné v rámci Apple Music, Amazon Music, Spotify, Tidal a YouTube Music. Ke koupi jako album je také prostřednictvím iTunes.

Jak už to tak u podobných her bývá, skladby, které doprovázejí souboje s bossy, patří k těm nejtypičtějším. Nicméně soundtrack obsahuje i ambientnější skladby, například Limgrave.

Kromě toho společnost Bandai Namco také vydala krátké video ze zákulisí, které ukazuje, jak Budapešťský filmový orchestr nahrává některé skladby, které můžete ve hře zaslechnout. Na toto zajímavé video se můžete podívat zde.

Elden Ring je akční RPG odehrávající se v otevřeném fantaskním světě, který je zmítán nepokoji a válkami. Úkolem hráče je získat ztracené fragmenty mocného prstenu Elden Ring, což je jedinou možností, jak opět nastolit harmonii a pořádek. Hra je plná soubojů, v nichž mohou hráči využívat jak magické schopnosti, tak klasické zbraně.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.