Foto: se svolením OnePlus

Speciální limitovaná edice OnePlus Watch Harry Potter se dočká uvedení v Indii

O limitované edici hodinek OnePlus Watch s tematikou Harry Pottera jsme poprvé zaslechli již v březnu letošního roku. Po dlouhých průtazích a odkladech však 21. října budou přeci jen uvedeny na trh – prozatím však pouze v Indii.

OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition je teprve druhou speciální edici tohoto nositelného zařízení. Jejich cena je stanovena na 16 999 rupií, což je asi 5 tisíc korun. Tato edice byla vyrobena ve spolupráci se společností Warner Bros. Consumer Products.

Co ji odlišuje od klasických OnePlus Watch? Po spuštění se na displeji objeví ikonické logo Harryho Pottera, to zdobí také kožený řemínek hodinek. Zařízení je navíc vybaveno speciálními šesti ciferníky, čtyři patří každé z kolejí – Nebelvíru, Mrzimoru Havraspáru a Zmijozelu, jeden ciferník zastupuje Bradavice a na posledním jsou erby všech čtyř kolejí. Dále jsou k dispozici také nové ikony, animace či písma.

Co se týče dalších specifikací, limitovaná edice Harry Potter se podobá stávajícím OnePlus Watch – nabízí 1,39palcový kruhový AMOLED displej, odolnost proti prachu a vodě (IP68) a disponují také GPS a více než 100 režimy. Uvnitř lze najít také senzor pro měření srdečního tepu, SpO2 senzor, funkci pro sledování spánku, monitorování stresu a další funkce.

Kapacita baterie je 402 mAh (maximální výdrž je 2 týdny). Hodinky jsou vybaveny také funkcí rychlého nabíjení a umožňují přijímat hovory (pochopitelně jen po spárování s telefonem) a to díky vestavěnému reproduktoru a mikrofonu. Dodávány jsou s růžovo-zlatým ciferníkem, hnědým koženým řemínkem a ve stylové krabičce.

Zdroj: techradar.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.