Foto: se svolením Amazfit

Společnost Amazfit uvádí na český trh tři nové modely chytrých hodinek GTS 3, GTR 3, GTR 3 Pro

Čínský výrobce nositelné elektroniky Amazfit uvedl na evropský a americký trh nejnovější řadu prémiových chytrých hodinek. Tentokrát jde o tři modely: GTR 3, GTR 3 Pro a GTS 3. Oproti loňské dvojici GTS 2 a GTR 2 přináší hned několik vylepšení včetně elegantnějšího designu a výkonnějšího hardwaru.

Nové hodinky nabízejí všechny funkce pro sledování zdraví a kondice, které uživatelé znají i ze starších generací. Konkrétně jde o sledování srdečního tepu, monitorování kyslíku v krvi, sledování hladiny stresu a detekce frekvence dýchání. Nejnovější modely jsou pak vybaveny také funkcí sledování spánku a pro něžné pohlaví také pokročilého sledování menstruačního cyklu. Nechybí ani hlasové ovládání díky Alexe a podpora GPS. Amazfit GTR 3 a GTS 3 navíc podporují více než 150 sportovních režimů s automatickým rozpoznáním konkrétní sportovní aktivity.

Model Amazfit GTR 3 Pro jsou první „Pro“ chytré hodinky této společnosti. Na rozdíl od dvojice GTR 3 a GTS 3 disponují 2,3 GB integrovaným úložištěm pro hudbu či podporou volání přes Bluetooth.

Co se týče hardwaru, hodinky Amazfit GTR 3 Pro jsou vybaveny 1,45palcovým Ultra HD AMOLED displejem a 450mAh baterií s výdrží až 12 dní nepřetržitého provozu. Model GTR 3 je naproti tomu vybaven 1,39palcovým HD AMOLED displejem a 450mAh baterií, která by měla vydržet až 21 dní používání na jedno nabití. A konečně model Amazfit GTS 3 je vybaven 1,75palcovým Ultra HD AMOLED displejem a menší 250mAh baterií s výdrží až 12 dní nepřetržitého provozu.

Všechny tři modely hodinek využívají operační systém Zepp OS společnosti Amazfit, který nabízí řadu možností přizpůsobení (mezi jinými například více než 150 ciferníků). Samozřejmostí je také kompatibilita pro Android a iOS.

Co se týče ceny, modely GTS 3 a GTR 3 se budou prodávat za 3 890 korun, vyšší model GTR 3 Pro pak za 4 990 korun. Všechny modely jsou na českých stránkách společnosti již nyní dostupné v předprodeji, od 22. října startuje prodej.

Zdroj: xda-developers.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.