Foto: se svolením Apple

Společnost Apple již rozeslala pozvánky na Apple Event, na kterém představí iPhone 13

Společnost Apple již rozeslala pozvánky na Apple Event, který se uskuteční 14. září. V rámci něj budou představeny zbrusu nové telefony iPhone řady 13, nové a modernizované iPady, hodinky Apple Watch Series 7 a sluchátka AirPods 3.

Kromě rozeslání pozvánek tisku společnost již také zveřejnila malou videoukázku, která také potvrzuje datum konání očekávané akce. Je tedy již naprosto jisté, že se bude konat již za méně než týden, tedy konkrétně v úterý 14. září.

Očekáváme, že jablečná společnost na následujícím Apple Eventu představí čtyři nové modely iPhone 13, a to iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro a 13 Pro Max. Kromě toho se s velkou pravděpodobností dočkáme také uvedení nových chytrých hodinek Apple Watch Series 7 a bezdrátových sluchátek AirPods 3. Čekat můžeme i v poslední době tolik diskutovaný iPad mini s novým designem a novým displejem. Nicméně není jisté, zda se v rámci Apple Eventu dočkáme představení vylepšeného 14palcového a 16palcového MacBooku Pro – spíše je pravděpodobné, že se těchto zařízení dočkáme na samostatné akci, která se bude konat možná ještě tento měsíc nebo v říjnu či listopadu.

Nové iPhony 13 by měly být podle dosavadních informací k dispozici pro předobjednání od 17. září a v obchodech by se měly objevit od 24. září. U ostatních zařízení se očekává podobný harmonogram vydávání. Cena nových zařízení se možná nezmění, ale není to – vzhledem ke globálnímu nedostatku čipů – jisté. Zájemci si proto nakonec možná budou muset (oproti loňskému roku) trochu připlatit.

Zdroj: pocketnow.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.