Foto: se svolením Garmin

Společnost Garmin představila první monitor srdečního tepu, který se připíná na sportovní podprsenku

Garmin na veletrhu CES 2024 představil několik nositelných zařízení, včetně HRM-Fit. Jde o snímač srdečního tepu za 150 dolarů. Společnost Garmin tvrdí, že jde o první zařízení svého druhu, a to díky jeho umístění – umisťuje se totiž na sportovní podprsenku.

„Ať už se chystáte běhat nebo chodíte na hodiny HIIT, snadno se připevní na spodní pásek sportovní podprsenky a poskytuje přesné údaje o srdečním tepu a tréninku,“ uvedla v tiskové zprávě Susan Lymanová, viceprezidentka marketingu společnosti Garmin. Je kompatibilní se sportovními podprsenkami se střední a vysokou podporou, včetně vybraných modelů značek Adidas, Under Armour a dalších.

HRM-Fit také spolupracuje s kompatibilními chytrými hodinkami Garmin a informuje o vašem tempu, vzdálenosti a délce kroku. Pokud si hodinky necháte doma, může připínací zařízení ukládat údaje o tréninku, jako jsou spálené kalorie a intenzita, a po návratu je načte do hodinek.

Mezi další nové produkty od Garminu patří chytré hodinky Lily 2 s 35mm kovovým pouzdrem. Hodinky Lily 2 se prodávají za 250 dolarů, zatímco hodinky Lily 2 Classic jsou k dispozici za 280 dolarů. Oba modely jsou vybaveny sledováním srdečního tepu, hodnocením kvality spánku a připojeným GPS. Chytré hodinky Lily 2 nabízí také upozornění na pohyb s navrhovanými aktivitami, sledování kondice a sportovní aplikaci. Pouze hodinky Lily 2 Classic nabízejí bezkontaktní platby Garmin Pay.

Společnost také vylepšila aplikaci a webové stránky Garmin Connect. Její domovská stránka nyní obsahuje přizpůsobitelné sekce, jako je Dnešní aktivita, Tréninkové plány a Zaostřeno. Tato aktualizace je nyní k dispozici pro beta testery a měla by se plně rozšířit v tomto roce.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.