Zdroj: tisková zpráva

Společnost Honor uvedla na český trh dva nové smartphony a fitness náramek, nabízí slušnou výbavu za vynikající cenu

Elektronika Honor je známá jak pro svoji příznivou cenu, tak často i více než slušnou výbavu. Nyní společnost predstavila tři nejnovější produkty, které jsou určeny pro všechny, kteří nepotřebují za novou elektroniku utratit majlant. Konkrétně jde o dva telefony Honor 9X Lite a Honor 8S (v provedení pro rok 2020) a novou verzi fitness náramku Honor Band 5 Sport.

Fotomobil Honor 9X Lite se může kromě velmi zdařilého designu pochlubit především kvalitním 48Mpx fotoaparátem s širokou závěrkou. S nočními fotografiemi a všeobecně s fotografováním v horších světelných podmínkách pomůže umělá inteligence s režimem AIS Super Night. Zajímavou funkcí je 3D Portrait Lighting, díky níž lze pomocí předního i zadního fotoaparátu pořídit skvělé portrétové fotky.

Pořízené fotografie se ukládají na úložiště s kapacitou až 128 GB. Mnohé uživatele jistě potěší také rychlé odemykání pomocí čtečky otisků prstů nebo rozpoznáním obličeje. Honor 9X Lite je u nás již k dostání, a to ve dvou barevných provedeních (Emerald Green a Midnight Black) za velmi příznivou cenu 5 290 korun.

Druhý mobilní telefon Honor 8S 2020 je vylepšenou verzí modelu 8S. Může se pochlubit jak vynikající cenou, tak i velmi podařeným designem stavějící na zajímavé kombinaci matu a lesku. Materiál je navíc velmi příjemný na dotek. Zaujme také 5,71palcový Fullview Dewdrop displej s certifikací TÜV Rheinland, který dokáže eliminovat modré podsvícení, díky čemuž tolik nezatěžue oči. I u tohoto modelu najdeme možnost odemčení pomocí rozpoznání obličeje. Zakoupit jej lze opět ve dvou barevných provedeních: Midnigh Black a Aurora Blue za 3 290 korun.

Kromě smartphonů Honor představil i nový chytrý fitness náramek Honor Band 5 Sport. Na rozdíl od klasických fitness náramků jej uživatel může připevnit nejen na záběstí, ale třeba i na kotník. Měření je v obou případech stejně přesné, a to díky šestiosému senzoru pohybu.

Náramek svého uživatele upozorní, pokud se odpojí od Bluetooth a umí také zavolat na mobilní telefon, pokud by došlo k jeho ztrátě, čímž se výrazně usnadní jeho lokalizace. Samozřejmostí je také monitoring kroků, vzdálenosti, kalorií nebo nastavení a průběžné vyhodnocení dosažení cíle. Podobně jako předchozí verze, i Honor Band 5 Sport vydrží až 14 dní běžného provozu a 21 dní v pozotovostním režimu. Zajímavostí je, že jde o produkt vyrobený z recyklovaných plastových lahví, které byly vyloveny z oceánů. Prodává se ve dvou barvách (Sakura Pink a Glacier Grey) jen za 599 korun.

Zdroj: tisková zpráva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.