Foto: se svolením Kohler

Společnost Kohler představila chytré toaletní prkénko PureWash E930

Některé společnosti na veletrhu CES představí nejnovější AI monitory, televizory nebo notebooky, jiné se pochlubí záchodovým prkénkem, se kterým můžete mluvit. Společnost Kohler, která vyrábí koupelnové vybavení, představí příští týden v Las Vegas toaletní prkénko PureWash E930. Toto příslušenství je kompatibilní s většinou podlouhlých toaletních mís a promění hloupé WC v chytrou toaletu s Alexou nebo Google Assistantem.

Prkénko PureWash E930 za 2 149 dolarů rozhodně není levnou záležitostí, ale mohlo by ušetřit náklady a problémy s instalací ve srovnání s plnohodnotnými chytrými toaletami.

PureWash E930 dokáže otevřít a zavřít kryt bez použití rukou, když zaznamená pohyb. Má samočisticí režim, který využívá vestavěné UV světlo. Pomocí Alexy nebo Google Home můžete chytré sedátko ovládat bez použití rukou. Hlasoví asistenti Amazon a Google mohou na povel zapnout bidetový sprej, teplovzdušný vysoušeč a UV čištění.

Lze zvolit režimy předního a zadního mytí, vyhřívání sedátka a dálkové ovládání se dvěma programovatelnými předvolbami. Bidet před použitím automaticky zamlží WC mísu pro účinnější oplachování při splachování. Teplota a tlak vody jsou nastavitelné a můžete si vybrat mezi oscilačními nebo pulzujícími střiky, zvolit lze i dětský režim pro velmi jemné a šetrné mytí. Co se týče sušení, je k dispozici teplovzdušný systém s nastavitelnou teplotou. Prkénko je vybaveno také LED osvětlením.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.