Foto: se svolením Nothing

Společnost Nothing možná 23. března představí nový telefon

V posledních několika týdnech generální ředitel společnosti Nothing Carl Pei naznačoval, že chystá nový produkt. Ačkoli Pei zatím nesdělil žádné konkrétní informace, podle dosavadních úniků se zdá, že Nothing plánuje tento měsíc uvést na trh nový telefon. Ačkoli Pei nedávno sdílel tweet, ve kterém fanoušky žádal o to, aby těmto únikům nevěřili, společnost Nothing nyní potvrdila, že 23. března uspořádá akci k uvedení nového zařízení.

Pokud patříte mezi uživatele, kteří se přihlásili k odběru newsletteru společnosti Nothing, aktuální informace o chystané akci jste již pravděpodobně obdrželi. Oznámení sice neodhaluje, na jaký produkt se můžeme těšit, nicméně nedávno Pei na veletrhu MWC 2022 odhalil (pouze však omezené skupině lidí) nový smartphone. Zdá se tedy, že by společnost mohla na této akci představit právě stejné zařízení

„Spekulací už bylo dost a konečně nastal čas, abychom vám na nadcházející akci 23. března řekli pravdu o tom, co ve společnosti Nothing chystáme,“ uvedl Pei na webu společnosti.

I kdyby nakonec nešlo o nový telefon, rozhodně bude o co stát. Pokud jste zvědaví, co si pro nás Nothing připraví, navštivte webové stránky společnosti a zaregistrujte se pomocí svého e-mailu, abyste byli informováni, jakmile bude událost zahájena.

Co se týče možného nového smartphonu, podle dosavadních úniků se zdá, že by mohlo jít o zařízení střední třídy, jež bude vybaveno čipem Qualcomm Snapdragon a pravděpodobně na něm poběží Android 12. V tuto chvíli však neznáme o smartphonu žádné další detaily.

Zdroj: engadget.com