Foto: se svolením OnePlus

Společnost OnePlus chystá své další chytré hodinky, nabídnou 100hodinovou výdrž baterie

Po měsících dohadů společnost OnePlus oznámila své druhé chytré hodinky. Hodinky OnePlus Watch 2 budou oficiálně představeny na veletrhu Mobile World Congress v Barceloně koncem února. Společnost je pověstná tím, že o svých produktech postupně uvolňuje podrobnosti, a přestože některé klíčové informace zatím neprozradila, něco jsme se přeci jen již dozvěděli.

Společnost například uvedla šokující tvrzení, že hodinky OnePlus Watch 2 vydrží na jedno nabití až 100 hodin. Podle společnosti OnePlus je to v plném režimu, nikoliv v režimu úspory baterie. Je samozřejmě důležité, jak si hodinky povedou při běžném používání, každopádně ale tato údajná výdrž baterie výrazně převyšuje výdrž většiny běžných chytrých hodinek, jako jsou Apple Watch Series 9 (18 hodin) a Pixel Watch 2 (24 hodin se zapnutým displejem). Prezident společnosti OnePlus Kinder Liu tvrdí, že cílem společnosti pro toto zařízení je získat titul nejlepší vlajkové chytré hodinky roku s nejlepší výdrží baterie.

Toto nové nositelné zařízení bude mít podobný design jako řada OnePlus 12. Nabídne šasi z nerezové oceli a ciferník ze safírového skla. K dispozici bude ve dvou barevných provedeních: Black Steel a Radiant Steel.

Společnost OnePlus slibuje také bezkonkurenční spolehlivost při každodenním používání a pečlivé sledování zdravotního stavu. Další klíčové podrobnosti, včetně ceny a data vydání, ale zatím neprozradila. Jedním z dalších faktorů, které společnost nepotvrdila, je, jaký operační systém budou hodinky OnePlus Watch 2 používat. Zprávy ale naznačují, že poběží na operačním systému Wear OS.

Zdroj: engadget.com