Zdroj: samsung.com

Společnost Samsung představila nový telefon Galaxy M11, od 1. října je dostupný i na českém trhu

Nedávno se svého oficiálního představení se dočkal cenově dostupný model M11 z oblíbené řady Galaxy M. Nový telefon se může pochlubit 6,4palcovým Infinity-O HD+ displejem s poměrem stran 19,5:9. Design M řady zůstal zachován, zájemci se proto mohou těšit na štíhlé rámečky, zaoblené rohy a celkově velmi elegantní vzhled. Telefon se navíc pohodlně drží i v jedné ruce.

Na zadní straně najdeme trojitý fotoaparát, který se skládá z hlavního 13Mpx objektivu, 5Mpx ultra širokého fotoaparátu a 2Mpx hloubkového senzoru s funkcí Live Focus, která umožňuje vyniknout fotografovanému objektu. Uživatelé mají na výběr také z celé řady filtrů a samolepek.

Galaxy M11 vyniká také velmi slušným zvukem, a to díky audiosystému Dolby Atmos. Samozřejmostí je také vysoká kapacita baterie 5 000 mAh a 15W rychlé nabíjení. Interní úložiště o standardní velikosti 32 GB je možné rozšířit až na 512 GB, což potěší i ty nejnáročnější uživatele. Na zadní straně se nachází také snímač otisků prstů pro snadné odemčení telefonu. Uživatelé však mohou využít i funkci rozpoznávání obličeje.

Tomáš Balík, ředitel divize mobilních zařízení Samsung Electronics Czech and Slovak, se k novince vyjádřil takto: „Díky nádhernému displeji, inteligentnímu trojitému fotoaparátu a dlouhé výdrži baterie nabízí Galaxy M11 všechny kvality společnosti Samsung, které lidé za velmi dostupnou cenu očekávají.“

Je přitom pravdou, že cena je skutečně velmi příznivá. Od 1. října 2020 je totiž telefon Galaxy M11 dostupný u vybraných českých prodejců elektroniky za doporučenou maloobchodní cenu 4 499 korun. Zájemci si mohou vybrat ze dvou barevných variant – černé a modré.

Zdroj: tisková zpráva