Foto: TZ

Společnost Soitron obhájila Cisco Gold certifikaci a získala status servisního partnera

Společnost Soitron v České republice po roce obhájila celosvětově nejvyšší certifikaci Cisco Gold partnerství, a navíc získala novou úroveň prestižního oceněníCisco Partner Support Service. Tyto exkluzivní statusy opravňují IT integrátory k implementaci Cisco technologií a také k poskytování následného partnerského servisu.

 

Obhájení Cisco Gold partnerství

Během tří let, kdy Soitron v ČR a SR vystupuje pod jedinou identitou – tedy Soitron Československo – společnost výrazně upevnila svoji pozici na obou trzích. „Máme upřímnou radost z toho, že kráčíme dále. Obhájili jsme odbornost, kterou po celém světě může používat pouze pět procent partnerů společnosti Cisco. Během prvního roku Cisco Gold partnerství jsme se v Česku posunuli mezi top Cisco partnery. To nás zavazuje k tomu, abychom zákazníkům poskytovali služby na nejvyšší úrovni,“ komentuje výsledky Ondrej Smolár, výkonný ředitel firmy Soitron.

 

Nová certifikace Cisco Partner Support Service

Zároveň Soitron v České republice získal v lednu 2021 novou úroveň partnerství – tzv. Cisco Partner Support Service. Jde o oprávnění poskytovat podporu Cisco produktům společně s výrobcem, které společnost zúročí ve vztahu ke svým klientům.

Společnost Cisco věnuje velkou pozornost podpoře svých produktů. Za tímto účelem opravňuje vybrané partnery, u kterých garantuje vysokou odbornost, k převzetí části závazků na sebe. K dosáhnutí tohoto oprávnění jsme museli projít dalším přísným auditem. Ten posuzoval, zda máme dostatek vyškoleného a certifikovaného personálu, nastavené procesy a zavedené používání odpovídajících nástrojů pro poskytování technické podpory, dodává Michal Novák, CTO firmy Soitron.

 

Ještě užší spolupráce a výhody pro zákazníky

Soitron se společností Cisco spolupracuje od roku 1995 a jako integrátor IT řešení disponuje špičkově vyškolenými odborníky i kvalitně zavedenými procesy a nástroji, což potvrzuje i obhájení Cisco Gold Auditu v České republice. Cisco jako světový lídr v oblasti IT a sítí pomáhá společnostem všech velikostí transformovat způsob, jakým se lidé spojují, komunikují a spolupracují.

Odbornost potvrzena pro více trhů

Cisco má globálně nastavený partnerský a vzdělávací systém. Znovu potvrzení Cisco Gold Auditu společnosti Soitron je tak i otázkou reputace a nabízí se díky ní možnosti užší spolupráce se společností Cisco v jednotlivých regionech.

Soitron je držitelem celkem tří Cisco Gold certifikátů – jeden pro Česko, další pro Turecko a poslední společně pro Slovensko, Rumunsko a Bulharsko. Oprávnění Cisco Partner Support Service disponuje také pro výše jmenované trhy.

Portfolio řešení a služeb společnosti Soitron je velmi široké a zahrnuje zavádění nových technologií a inovací v oblasti síťových řešení a IT infrastruktury, IT bezpečnosti včetně Security Operations Centra Void, komunikačních řešení, kontaktních center, aplikací, automatizace, RPA, IT služeb a IT outsourcingu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.