Foto: se svolením Sony

Společnost Sony prozradila, na jaké hry se předplatitelé mohou těšit v rámci nových tarifů PlayStation Plus

eSpolečnost Sony zveřejnila první herní tituly, které se objeví v rámci spuštění nových předplatitelských služeb PlayStation Plus Extra a Premium. Na první pohled jde o působivou sestavu. Mezi slibované tituly patří Demon’s Souls (PS5), Ghost of Tsushima Director’s Cut (PS4/PS5) a hry třetích stran, jako je Assassin’s Creed Valhalla (PS4/PS5) či NBA 2K22 (PS4/PS5). Tyto hry se podle společnosti Sony objeví v „době uvedení na trh“, tedy od 24. května (u nás až 23. června), a to v rámci služeb PlayStation Plus Extra (365 Kč/měsíc) a Premium (445 Kč/měsíc).

Spolu s hlavní nabídkou získají předplatitelé služby PlayStation Plus Premium přístup ke klasickým hrám, z nichž některé se budou moci pochlubit „lepší snímkovou frekvencí a vyšší kvalitou rozlišení ve srovnání s jejich původními verzemi při uvedení na trh“. Mezi ně patří například Ape Escape, Hot Shots Golf, Tekken 2 či Worms Armageddon, spolu s remastery jako Dark Cloud, Rogue Galaxy a Borderlands The Handsome Collection. Prémioví členové získají také přístup ke hrám pro PS3, jako jsou Infamous, Hot Shots a série Ratchet & Clank.

Kromě toho společnost Ubisoft oznámila, že od 24. května (23. června) do služby PlayStation Plus přibude také služba Ubisoft+. Kromě Assassin’s Creed Valhalla tak přibudou tituly jako The Division či For Honor a chybět nebudou ani oblíbené klasické hry jako Child of Light, Far Cry 3 Blood Dragon, Watch Dogs, Werewolves Within a další. Všechny tyto tituly budou opět dostupné v rámci tarifů PlayStation Plus Extra a/nebo Premium, ne však v rámci tarifu Essential (235 Kč/měsíc).

Sony také umožní předplatitelům tarifu Premium získat před zakoupením časově omezené zkušební verze s možností dvouhodinového hraní. Mezi nabízené hry patří například Uncharted: Tiny’s Wonderland: Legacy of Thieves Collection, Horizon Forbidden West, Cyberpunk 2077 a Tiny’s Wonderland.

V rámci všech tarifů (Essential, Extra a Premium) budou hry k dispozici každý měsíc, podobně jako nyní na PlayStation Plus. Hry na červen prozatím ještě nebyly oznámeny, objeví se však na PS blogu.

Spuštění nových tarifů se v Evropě dočkáme až 23. června. Úplný seznam her, které budou při spuštění k dispozici, najdete na stránkách společnosti Sony.

Zdroj: engadget.com