Foto: se svolením Analogue

Společnosti Analogue představila limitovanou edici průhledných kapesních konzolí Pocket

Je to jen pár týdnů zpět, co společnost Analogue vydala retro svítící konzoli Pocket, nicméně výrobce nelení a již se připravuje na uvedení další limitované edice. Jde o průhlednou verzi v různých barvách, která nápadně připomíná průhledné konzole Game Boy Color.

Na výběr bude ze sedmi barev: čiré, kouřové, červené, modré, oranžové, zelené a fialové. Každá z těchto retro herních konzolí vyjde na 250 dolarů (je tedy o 30 dolarů dražší než základní verze, které v tuto chvíli již nejsou skladem). Nové konzole však budou k dispozici pouze v omezeném množství a společnost Analogue sdělila, že se po vyprodání již nikdy nebudou prodávat.

Kapesní handheld Analogue umí přehrávat kazety Game Boy a Game Boy Advance přímo z krabice a podporuje i originální příslušenství pro konzoli Nintendo. Můžete jej také připojit přímo ke konzoli Game Boy, pokud jej tedy ještě máte, a hrát tak ve více hráčích. Kazety Game Boy však nejsou jediné, které můžete s Pocket znovu zprovoznit: Analogue prodává také adaptéry pro Game Gear, takže si můžete znovu prožít své herní zážitky z 90. let. Adaptéry pro TurboGrafx, Neo Geo a Lynx byly také ohlášeny již dávno a pravděpodobně se jednoho dne objeví.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.