Spotify nabízí přes svátky slevu na předplatné

Populární hudební on-line platforma Spotify nabízí zajímavou sváteční slevu na předplatné. Noví uživatelé budou moci využít nabídku čtvrtročního předplatného Spotify Premium jen za 0,99 eur. Pro stávající předplatitele se však žádná akce nechystá.

Po vypršení předplatného budou platit již obvyklých 9,99 eur měsíčně. Sleva je podobná akcím, které proběhly v minulých letech, a Spotify se jimi snaží přes svátky nalákat nové uživatele. Tento rok platforma nabízí „deal“ i těm, kteří byli v minulosti předplatiteli služby, ale v určitou chvíli od ní odešli. Pokud neměli svůj účet aktivní před 21. říjnem tohoto roku, případně jej před tímto datem zrušili, dostanou tříměsíční přístup ke službě za 9,99 eur.

Využít výhodné nabídky je možné až do konce roku, tedy do 31. prosince. Detaily jsou uvedeny na webových stránkách Spotify. Jednou z podmínek je, že uživatel předtím neměl službu na 30denní zkoušku a v minulosti neposkytl údaje o své kreditní kartě. Spotify se tak chce ujistit, že slevu na prémiovou službu budou skutečně využívat pouze noví uživatelé, nikoli ti stávající.

I další streamovací hudební platforma Deezer přes svátky naděluje. Nabízí stejně jako konkurent novým uživatelům tříměsíční přístup ke službě Premium+ za úplně stejnou cenu (u nás zaplatí 30 Kč). Noví uživatelé budou mít po tuto dobu i možnost si pouštět veškerou hudbu ve vysoké kvalitě, i když tato funkce je omezena jen na majitele počítačů.

Zdroj: macrumors.com, deezer.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.