Foto: se svolením Spotify

Spotify připravilo personalizovaný seznam Wrapped 2022

Závěr roku se blíží, což mimo jiné znamená, že streamovací služby začínají nabízet shrnutí za uplynulý rok. Můžete se tak dozvědět, které interprety, skladby a alba jste v daném roce poslouchali. A zatímco některé společnosti od této každoroční zvyklosti již upouštějí, Spotify dnes debutuje s Wrapped 2022.

Oproti předcházejícím letů přináší letošní personalizovaný seznam od Spotify novou funkci nazvanou Your Listening Personality (tedy Vaše posluchačská osobnost), jež nabízí určitý vhled do toho, co poslouchaná hudba vypovídá o vašem vkusu. Novinka totiž určí, který z 16 typů posluchačské osobnosti se k vám hodí nejlépe.

Wrapped samozřejmě také informuje o vašich nejoblíbenějších interpretech, žánrech, skladbách, podcastech a spočítá i to, kolik minut jste celkem poslechem strávili. Funkce Audio Day vám také ve formě interaktivního příběhu prozradí, jak se vaše hudební preference mění v průběhu dne. A podobně jako v minulém roce nebudou ani letos chybět děkovné zprávy od umělců, kteří je věnují nejlepším posluchačům. Podívat se můžete i na vaši nejposlouchanější skladbu od jednotlivých interpretů. Novinkou bude možnost nákupu merche.

A pokud byste se chtěli pochlubit přátelům, můžete své statistiky Wrapped sdílet také prostřednictvím Instagram Direct Messages, Facebook Messenger, WhatsApp a Line. Vzhledem k tomu, že Spotify začátkem tohoto roku debutovalo v Robloxu, můžeme očekávat, že se Wrapped objeví i tam.

Kromě personalizovaného seznamu Wrapped Spotify již tradičně odhalilo také nejlepší umělce, skladby, alba a podcasty pro rok 2022. Celosvětově nejoblíbenější je Bad Bunny, přičemž na prvních místech v kategorii písní a alb se umístily skladby As It Was od Harryho Stylese a Un Verano Sin Ti od Bady Bunnyho.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.