Foto: Unsplash

Spotify uspořádá akci Stream On 8. března, zaměří se zejména na tvůrce obsahu

Společnost Spotify začala pořádat akce Stream On v roce 2021, a to za účelem představení aktualizací produktů, nástrojů pro tvůrce a exkluzivních podcastů. Jedna z těchto akcí nás čeká již 8. března. Tentokrát by měl být program nabitý k prasknutí, Spotify totiž slibuje představit řadu nových funkcí a možností pro tvůrce. Půjde o mnoho nástrojů a podnětů, které mají tvůrcům pomoci zviditelnit se u nového publika, budovat komunitu a dosáhnout úspěchu v oblasti hudby, podcastů, audioknih a dalších zvukových formátech.

Pravděpodobně bychom se také mohli konečně dozvědět více podrobností o dlouho odkládané možnosti streamování hudby v bezztrátové CD kvalitě. Společnost oznámila Spotify HiFi na první prezentaci Stream On téměř před dvěma lety a na začátku roku 2022 uživatelům sdělila, že na této funkci se stále pracuje.

Spotify nepatří mezi společnosti, které pořádají spoustu veřejných akcí. O to zajímavější může nadcházejí Stream On být. Zejména co se týče funkcí, které mají dopad na spotřebitelskou část platformy.

Pokud vás proto tvorba obsahu na Spotify láká a chtěli byste se takto prosadit, rozhodně by vám Stream On neměl ujít. Nadcházející přenos můžete sledovat živě na webových stránkách a kanálu YouTube společnosti Spotify.

Zdroj: engadget.com